مقالات گردشگری


کشور
شهر
عنوان مقاله


شهرهای بی همتا کانادا

مردم کانادا کانادا به اینکه یکی از دوست داشتنی ترین کشورهای جهان است معروف شده. گردشگرانی که به کانادا سفر می کنند مردمانش را بسیار مهربان، مهمان نواز و کمک رسان می یابند.
هزار و یک دلیل برای سفر به وارنا؛ بلغارستان

وارنا، یکی از شهرهای بندری و زیبای کشور بلغارستان است و با 350 هزار نفر جمعیت، بر کرانه دریای سیاه در نزدیکی دریاچه وارنا واقع شده و بندر مهمی در بخش شرقی بلغارستان به شمار می رود.
سفری به اندونزی

کشوری در جنوب شرقی آسیا که از هزاران جزیره آتشفشانی و هزاران قوم متفاوت تشکیل شده است. این کشور برای آتشفشان ها جنگلهای پر از فیل، ببر و اورانگوتان، اژدها های کومودو و سواحل زیبای آن معروف است.
سفر به چین

کشوری بی نظیر و افسانه ای در شرق آسیا با جمعیت یک و نیم میلیارد نفر با تاریخ تمدنی شش هزار سال که امروزه به عنوان یکی از پیشرفته ترین، توسعه یافته ترین و قدرتمندترین کشورهای دنیا مطرح است.
سفر به آذربایجان

منطقه ای با قدمت تاریخی بسیار طولانی که پس از فروپاشی شوروی به‌ استقلال رسید و نقش به سزایی در برقراری ارتباط اروپاییان با آسیا به خصوص با ایران ایفا کرد.
ارمنستان

کشوری با ۳ میلیون جمعیت در محدوده‌ی قفقاز و بین اروپا و آسیا که سابق براین جزیی از جماهیر شوروی بود و پیش از نیز یکی از ایالات ایران به شمار می رفت. این منطقه پذیرای اولین مسیحیان دنیا بوده است.
مالزی

مالزی کشوری مسلمان در جنوب شرقی آسیا که برای آب و هوای استوایی، فرهنگ بین‌المللی و سواحلی بسیار زیبا معروف است. برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور از دیگر مواردی است که به شهرت این کشور افزوده است.
گرجستان

گرجستان کشوری در جنوب شرق اروپا و شمال غرب آسیا که در واقع دروازه ای بین این قاره به شمار می رود که همیشه در طول تاریخ منطقه دست خوش تحولات متعددی بوده است. این کشور مستقل که روزگاران زیادی جزیی خاک ایران بوده است .
تایلند

تایلند کشوری در جنوب شرق آسیا با جمعیت 70 میلیونی و آب و هوای استواییکه برای سواحل استوایی و کاخ های پادشاهی و معابد بودایی معروف است. کشوری که در جای جای آن جاذبه های مختلف مدرن و سنتی توریست های متنوع را از سراسر دنیا به خود جذب می کن
دبی

شهری در امارات متحده عربی در حاشیه خلیج فارس که به دلیل جزایر مصنوعی، زندگی شبانه و مراکز خرید و برج خلیفه 830متری آن معروف است.