مقالات گردشگری


کشور
شهر
عنوان مقاله


چهار کشور بی دردسر برای مهاجرت

ایتالیا یکی از راحتترین قوانین اقامت در میان کشورهای اروپایی را دارد شما میتونید با اجاره یا خرید ملک و 5سال اقامت قانونی ویزای دائم آن را کسب کنید، همچنین با تحصیل در مقطع کارشناسی شانس دریافت اقامت دائم شما افزایش میابد.
تاج محل پرآوازه ترین بنای جهان

تاج محل یکی از پرآوازه ترین بناهای جهان است،این مکان دیدنی و باشکوه آرامگاهی است که در نزدیکی شهر آگرا و در جنوب دهلی نو واقع شده است،تاج محل به عنوان یکی از عجایب هفت گانه جهان که در یونسکو ثبت شده،بشمار می رود.
هزار و یک دلیل برای سفر به استانبول

🔸استانبول با قدمت تاریخی چند هزار ساله مقصدی عالی برای علاقه‌مندان به بناهای تاریخی است.جاهای دیدنی استانبول که از جاذبه های گردشگری بسیاری دارد که محبوب ترین جذابیت های استانبول جاذبه‌های تاریخی و تفریحی، آب و هوای خوب را داراست
قاب عکس دبی

قاب عکس دبی،در واقع آسمان خراش جدید دبی است که به شکل یک قاب عکس طراحی شده است و 150 متر ارتفاع دارد.این آسمان خراش دارای واحدهای مسکونی،تجاری،مرکز خرید،شهربازی،استخر و رستوران است.
جاهای تفریحی تفلیس

پنج تفریح هیجان انگیزی که حتما باید در گرجستان تجربه کرد! تله کابین تفلیس یستگاه پایینی این تله کابین در بوستان رایک قرار دارد و راه آسانی برای دسترسی به قلعه ناریکالا محسوب می شود.
از صنایع دستی استان گیلان چه می دانید؟

سرزمین سبز گیلان با طبیعت زیبا و چشمگیر، ویژگی های منحصر به فرد در گذر تاریخ همواره مهد هنر و آفرینش های بی بدیلی بوده و یادگارهایی بسیاری از صنایع دستی استان گیلان در این کهن دیار برجای مانده است.