اخبار گردشگری


کشور
شهر
عنوان خبر


اقامت دائم كانادا چه مزايايي دارد

کسي که اقامت دائم کانادا را دارد مي تواند بدون هيچ گونه محدوديت در هر کجاي کانادا که مايل باشد تحصيل، کار و زندگي کند.
سفر های ارزان به مناطق زیبا

معمولا وقتی درباره‌ی سفرهای خارجی صحبت می‌شود، اکثر افراد تصور می‌کنند که هزینه بسیاری در بر دارد. در ادامه با اروندسیر همراه باشید تا لیستی ازاین کشور که از نظر اقتصادی، جزو کشورهای ارزان هستند را به شما معرفی می‌کنیم.
نکات قابل توجه قبل از سفرهای خارجی

مسافرت به خارج از کشور معمولا بسیار هیجان‌انگیز و اضطراب‌آور است. آشنا نبودن با قوانین و قواعد پروازهای خارجی می‌تواند این اضطراب را چندبرابر کند. برای اینکه سفر لذت‌بخش‌تان را با اضطراب خراب نکنید.
مجلل ترین لابی هتل ها در جهان

در واقع لابی هتل قلب تپنده ی هتل و اولین مکانیست که مسافر در برخورد اول با آن مواجه می شود. زمانی که بحث در مورد مجلل ترین لابی هتل ها در جهان می شود سقف های بلند، لوستر های بزرگ و تصویری خاص در ذهنمان نقش می بندد.
فستیوال رنگها در مازندران

فستیوال رنگها در مازندران جشنواره ای است که به تازگی در شهر بهشهر استان مازندران برگزار می شود و بسیار مهیج می باشد در این مقاله با اروندسیر همراه باشید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با فستیوال رنگها در مازندران در اختیارتان قرار دهیم.
بهترین کافی شاپ های جزیره کیش

در اینجا اروندسیر میخواد به مسافران خوبش معرفی بهترین کافی شاپ های کیش روکه از استقبال بیشتری توسط گردشگران تور کیش برخورداره می پردازیم.
پلی برای عشاق

گاهی اوقات هنگامی که دو نفر عشق یکدیگر را در دل دارند به اعتقاد خودشان و برای دلگرمی به دلداده شان در مسیر رسیدن به این عشق، ممکن است دست به کارهایی بزنند. از شمع روشن کردن و شعر سرودن تا دخیل بستن و متعهد شدن با قفل عشق …
بزرگترین آینه ی دنیا!

سالاردو ییونی (به اسپانیایی: Salar Uyuni) بزرگترین کویر نمک دنیاست که در نزدیکی رشته کوه آند در جنوب غربی کشور بولیوی در آمریکای جنوبی واقع شده است که حقیقتا یکی از منحصر به فرد ترین جاذبه های گردشگری در دنیا به حساب می آید.
دنیای زیر آب پاتایا

آکوواریوم پاتایا به عنوان یکی از جاذبه های توریستی تایلند، دارای حوضچه هایی است که می توانید از نزدیک پوست کوسه بامبو، خیار دریایی، لاک پشت ها، سفره ماهی خالخالی، ستاره دریایی و خرچنگ را لمس کرد و از نمایش غذا دادن به ماهی ها لذت برد.
سوپرمارکت دریایی در دبی برای قایق سواران

اولین سوپرمارکت دریایی در جهان آغاز به کار کرد. دبی که این روزها در صنعت گردشگری حرف اول را می‌زند، به تازگی اولین سوپرمارکت دریایی در جهان را معرفی می کند. این سوپرمارکت با گشت‌زنی در آب‌ها به قایق‌سواران خدمت‌رسانی می‌کند. .