معرفی بهترین رستوران های ارزان بانکوک

10 آذر 1397

معرفی بهترین رستوران های ارزان بانکوک


شهر بانکوک دارای رستوران های عالی و پرتعدادی می باشد که هر روز تعدادشان در حال افزایش است.در بانکوک تعدادی از این رستوران ها در یکی از هتل های لوکس قرار گرفته اند.البته در بانکوک رستوران های ارزانتر هم وجود دارد،بنابراین اگر نمی خواهیددر رستوران های گران غذا میل کنید رستوران های زیادی وجود دارد که هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت مناسب می باشند.که این رستوران ها شامل:

رستوران لی دیو(LeDU Restaurant): رستوران لی دیو بانکوک یک رستوران جدید است که به تازگی وارد صحنه رستوران و آشپزی در بانکوک شده است،برای رفتن به رستوران لی دیو باید از قبل میز رزرو کنید چون این رستوران اغلب اوقات پرمشتری می باشد،لی دیو در زبان تایلندی به معنی فصل می باشد.


رستوران سون اسپونز(seven spoons): رستوران سون اسپونز بانکوک یک خانه کوچک چینی است که به رستوران تبدیل شده است و در جاده ساکتی قرار دارد.این رستوران دارای فضای بسیار کوچکی است که میزهای آن همه پر هستند. در رستوران سون اسپونز غذاهای مدیترانه ای و غذاهای بدون گوشت سرو می شود، غذاهای محبوب این رستوران کوکتل های آن می باشد،این رستوران مقرون بصرفه و ارزان می باشد.


رستوران لاتیبل دی تی بانکوک(La Tabled Tee): یک رستوران فرانسوی می باشد که غذاهای فرانسوی را به شکل خوبی سرو می کند.فضای رستوران لاتیبل دی تی در منطقه سوئی سالا دانگه قرار دارد که 5 دقیقه از ایستگاه های BTS و MRT فاصله دارد.


رستوران سول فود بانکوک(Soul Food):یکی از بهترین رستوران های تایلندی شهر بانکوک توسط یک شخص آمریکایی اداره می شود.اگر دنبال این هستید که شب خوبی را با خوردن یک غذای خوشمزه در جایی دنج سپری کنید شک نکنید که رستوران سول فود بانکوک بهترین گزینه است.


رستوران بوئنو (Buono):یکی از بهترین رستوران های ارزان بانکوک که در زیر زمین یک ساختمان قرار دارد رستوران بوئنو می باشد.در این رستوران میتوان غذاهای فست فودی و گیاهی را با کیفیت مرغوب و مناسبی خریداری کرد.و همچنین انواع پیتزا،سالاد،ساندویچ،نان سیر و.. در این رستوران سرو می شود.


رستوران تانینگ بانکوک(Thanying): رستوران تانینگ مکان دلپذیری است در این رستوران غذاهای سلطنتی معتبر سرو می شود. در این رستوران هر چیزی از گوشت گرفته تا سبزیجات به صورتی خرد شده اند که مهمانان نیازی به استفاده از چاقو ندارند.همچنین ماهی هایی که سرو می شود هم کامل بدون استخوان و تیغ هستند.


رستوران اسمیت بانکوک(Smith): این رستوران در خیابان 49 ام سوخومویت می باشد که نه تنها طراحی متفاوت و جالبی دارد بلکه غذاهای ابتکاری هم سرو می کند.